Centrum napraw karoserii i lakieru BTI – akredytowanym salonem GTECHNIQ

 

philosophy_picture

Gtechniq narodził się z czystej nauki i pasji, z miłości do samochodów i chęci do tworzenia najlepszych produktów do pielęgnacji samochodu, ze szczególnym uwzględnieniem powłok ochronnych – co stało się fundamentem sukcesu.

Głównymi celami firmy Gtechniq jest dostarczanie najbardziej innowacyjnych produktów do pielęgnacji powierzchni na świecie. Po odkryciu, że inne powłoki reklamowane jako “długowieczne” po prostu nie sprawdzają się w świecie rzeczywistym, ten cel stał się jeszcze bardziej pożądany.

W 2004 roku naukowcy z Gtechniq stworzyli doskonałą linię produktów, mających na celu udoskonalenie wszystkich powierzchni samochodu. W ciągu ostatnich 10 lat, produkty były stale ulepszane, co zapewniło marce pozycję jednego z liderów branży.

Gtechniq wypełnia lukę między innowacją, a rzeczywistością, tworząc najlepsze na świecie produkty do pielęgnacji powierzchni.

Wszystkie produkty wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki, innowacyjne materiały i mają na celu łatwość obsługi. Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny długoterminowy efekt wizualny, chronić zabezpieczone elementy i przynosić korzyści podczas codziennego użytkowania.

Gtechniq wykorzystuję własną technologię do produkcji swoich produktów. Dzięki wykorzystaniu wydajnych nano materiałów kompozytowych i testowaniu ich do granic wytrzymałości. Nasza technologia jest gwarancją, że środki do czyszczenia i polerowania oraz powłoki ochronne bedą działać skuteczniej, dłużej i nigdy nie zawiodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *