PDR – usuwanie wgnieceń bez potrzeby lakierowania.

Usuwanie wgnieceń karoserii

Usuwanie wgnieceń spowodowanych przez gradobicia, kolizje parkingowe, szkody transportowe oraz skutków uderzeń i wandalizmu.
Bez konieczności lakierowania lub w technologii ‚push-to-paint’ (lakierowanie bez szpachlowania).

Usługa PDR objęta jest dożywotnią gwarancją

Przed i po wizycie w BTI Auto.

B-A

Małeś szkodę parkingową? A może dach Twojego auta zniszczył grad? Wgniecenie psuje wygląd Twojego pojazdu? Chciałbyś je usunąć, ale wolisz zachować oryginalną strukturę lakieru?

W BTI Auto Centrum Napraw Karoserii i Lakieru to nie problem! Nasi specjaliści od usuwania wgnieceń naprawiają dziesiątki takich uszkodzeń miesięcznie. Wybierając usuwanie wgnieceń metodą PDR oszczędzasz przede wszystkim czas. Naprawa może trwać już od 30 minut. Wynika to z braku konieczności demontażu elementów karoserii, szpachlowania, czy lakierowania, a co za tym idzie usługa pochłania mniejszą liczbę roboczogodzin. W porównaniu do klasycznej metody naprawy blacharsko­lakierniczej są to oszczędności finansowe rzędu 50-­70%.

W BTI Auto usuwamy wgniecenia powstałe w wyniku:

  • skutków gradobicia
  • szkód parkingowych
  • szkód transportowych
  • uderzeń kasztanów i innych przedmiotów
  • skutków wandalizmu
  • świadczymy też usługi „push to paint”przygotowania do malowania bez szpachlowania

Pomimo stosowania specjalistycznych, najlepszych na rynku narzędzi, najważniejszymi elementami całego procesu są wiedza i doświadczenie technika usuwania wgnieceń. To od jego precyzji zależy jakość wykonanej usługi.

W BTI Auto technologię PDR stosujemy od 5 lat i jesteśmy niekwestionowanym liderem w regionie. Więcej o technikach usuwania wgnieceń przeczytasz na naszej stronie o PDR – usuwaniewgniecentorun.pl.

Na wszystkie wykonane u nas naprawy usuwania wgnieceń przyznajemy Ci dożywotnią gwarancję. Twoje zadowolenie oraz nasza satysfakcja z dobrze wykonanej usługi to model naszego działania.

X