Szybkie naprawy S.M.A.R.T.

Naprawy S.M.A.R.T.

Usuwanie uszkodzeń i defektów na zewnątrz oraz wewnątrz pojazdów. Barwienie elementów wnętrza i skór, odnowa felg, regeneracja reflektorów itp.

Irytuje Cię zarysowanie lakieru, które widzisz po każdym myciu swojego auta? Masz dość trzymania w dłoniach zmęczonej kierownicy, siadania na przetartym fotelu, oglądania pękniętych plastików z pozycji kierowcy? Czy reflektory Twojego auta nie oświetlają drogi tak dobrze, jak kiedyś?

W BTI Auto mamy rozwiązanie również na te problemy. Odpowiedzią na nie są naprawy wykonywane na małych obszarach w technologii S.M.A.R.T Repair.

S.M.A.R.T Repair, a zatem Small Modular Area Repair Technology są innowacyjną metodą napraw na małych obszarach Twojego auta. Odnosi się ona do umiejętnego zatuszowania drobnych defektów estetycznych powstających w trakcie eksploatacji pojazdu. Cechą charakterystyczną tej technologii jest dążenie do zminimalizowania czasu naprawy oraz wykonanie jej na jak najmniejszej powierzchni.

W BTI Auto Centrum Napraw Karoserii i Lakieru świadczymy usługi S.M.A.R.T Repair w zakresie:

  • Napraw i renowacji tapicerki skórzanej – przetarcia, przebarwienia, rozcięcia itp.
  • Napraw elementów plastikowych zarówno wnętrza pojazdu, jak i tych zewnętrznych – spawanie plastików wraz z odbudowaniem tekstury, usuwanie uszkodzeń i przebarwień takich, jak np. zarysowania, pęknięcia itp.
  • Naprawy przedniej szyby – usunięcie odprysków poprzez zastosowanie specjalistycznych żywic oraz mas uzupełniających
  • Renowacji reflektorów – usunięcie zarysowań, utlenionej powierzchni poprzez specjalistyczne polerowanie, wraz z nałożeniem powłoki ochronnej przed ponownym zmatowieniem
  • Lakierowania metodą SPOT – lakierowanie miejscowe elementów pojazdu, naprawa obitych rantów drzwi, zamaskowanie głębokich rys na lakierowanych elementach karoserii lub felg
  • Naprawy felg – usuwanie zarysowań poprzez fragmentaryczne lakierowanie oraz uzupełnianie ubytków specjalistyczną masą wypełniającą