Lakiernia

Lakierowanie całkowite i częściowe pojazdów

ikona-lakierniaNajnowocześniejsza bezpyłowa komora lakiernicza zapewnia doskonały rezultat. Spektrofotometr i mieszalnik R+M pozwala dobrać odpowiedni kolor z palety 40 tysięcy dostępnych odcieni.

W tym miejscu na Twoje auto nanoszona jest indywidualnie dobrana powłoka lakieru.

Jakość usług w każdej dziedzinie życia jest sumą wielu elementów składowych. Nie inaczej jest w przypadku motoryzacji. W BTI Auto Centrum Napraw Karoserii i Lakieru postawiliśmy na perfekcjonizm oraz wieloletnie doświadczenie naszych lakierników, najwyższą jakość używanych materiałów oraz najlepsze warunki do lakierowania dostępne na rynku. Uważamy, że tylko w ten sposób usługa lakierowania może zostać wykonana w sposób nieskazitelny, spełniający oczekiwania nasze, a przede wszystkim Twoje. Dlatego też w BTI Auto pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach podnoszących poziom ich wiedzy.

Naszym zdaniem absolutnym standardem jest posiadanie przez każdy profesjonalny zakład lakierniczy własnego mieszalnika farby oraz samych farb z segmentu Premium wśród lakierów wykorzystywanych do napraw w przemyśle motoryzacyjnym. Dlatego też zdecydowaliśmy się na produkty należące do niemieckiego koncernu BASF, markę R – M. Jej siłą jest globalna oferta, nastawiona na rozwijanie innowacyjnych oraz prostych w zastosowaniu systemów lakierniczych, najlepsze materiały, jak i rozwiązania technologiczne, co wpływa na skrócenie czasu naszej pracy oraz doskonały efekt końcowy. Mieszalnik R–M i spektrofotometr pozwalają dobrać odpowiedni kolor z palety 40 tysięcy dostępnych odcieni. Nasze Centrum Napraw Karoserii i Lakieru wyposażyliśmy również w najnowocześniejszą bezpyłową komorę lakierniczą, przystosowaną do lakierów wodorozcieńczalnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość powłoki lakieru na Twoim aucie.

W ostatecznym rozrachunku wszystkie te czynniki przekładają się bezpośrednio na niższy całkowity koszt naprawy, na czym korzystasz przede wszystkim Ty.

W BTI Auto Centrum Napraw Karoserii i Lakieru wykonujemy wszystkie rodzaje prac lakierniczych: od prac przygotowawczych, usuwania rdzy i starych powłok lakieru, nakładania podkładów antykorozyjnych, lakierowania pojedynczych elementów metalowych, czy plastikowych, po lakierowanie całego nadwozia. W tym procesie możliwych jest kilka wariantów naprawy – lakierowanie nowego elementu, lakierowanie ponaprawcze oraz tzw. cieniowanie, stosowane w celu ograniczenia do minimum różnicy odcienia koloru między nowym, a starym lakierem.