Auto po gradobiciu – naprawa metodą PDR.

Auto po gradobiciu – naprawa metodą PDR.

Usuwanie wgnieceń bez potrzeby lakierowania – w BTI przede wszystkim tą metodą naprawiamy auta po gradobiciu.

Gradobicie jest jedną z najgorszych rzeczy mogących przytrafić się kierowcy, który przywiązuje wagę do wyglądu swojego auta. Często zdarza się, że na dachu lub masce Twojego pojazdu powstaje kilkaset wgnieceń, które na pierszy rzut oka kwalifikują element do wymiany, lub lakierowania naprawczego.

Taka sytuacja generuje wiele problemów. Przede wszystkim naprawiając auto po gradobiciu za pomocą napraw tradycyjnych tracisz swój czas, ponieważ trwają one znacznie dłużej od usuwania wgnieceń metodą PDR.

_MG_4905_1

Po drugie, lakierując uszkodzony element ponownie, tracisz oryginalną strukturę lakieru, co w przypadku odsprzedaży może odstraszać potencjalnych kupujących.

Po trzecie, jeżeli zakład zaproponuje np. wycięcie uszkodzonego elementu i zastąpienie go nowym, tracisz oryginalne, fabryczne zabezpieczenie Co zatem zrobić w przypadku gradobicia?

Zapraszamy do BTI Centrum Napraw Karoserii i Lakieru. Nasi specjaliści dokładnie obejrzą Twoje auto oraz na miejscu ocenią stopień uszkodzeń, jak i przewidywalny czas naprawy. Technologię usuwania wgnieceń m. in po gradobiciu stosujmy od 5 lat. Najważniejsze w tym procesie są wiedza i doświadczenie specjalisty. Naszym zdaniem zdecydowana większość do tej pory lakierowanych elementów po gradobiciu z powodzeniem mogłaby być naprawiona bezinwazyjną metodą usuwania wgnieceń. Również w przypadku wgnieceń wraz z uszkodzeniem lakieru metoda ta pozwala na lakierowanie elementu bez, lub przy minimalnym użyciu szpachli, co przekłada się na właściwą jakość usługi oraz krótszy czas jej wykonania.

_MG_4912_1